logo

Hastane İnşaatında İnceleme

HASTANE İNŞAATINDA İNCELEME

AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, Ankara İl Başkan Yardımcısı Aytekin Gürer, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık ve AK Parti Akyurt İlçe Başkanı Murat Yıldırım, Akyurt Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede “Akyurt’un ihtiyacı olan bu önemli yatırımın en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılmasını hedefliyoruz. İnşaatımız sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık ise devam eden çalışmaları “Akyurt her geçen gün büyüyor. Bun unla birlikte ortaya çıkan ihtiyaçlara karşılık vermek gerekiyor. Hastanemiz uzun yıllar Akyurt’a hizmet edecek. İnşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Yetkililerden aldığımız bilgiye göre ameliyathane bölümünü inceledik. İnşallah tamamlanarak Akyurtluların hizmetine girecek. Yatırımların hayata geçirilmesi sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya ve Ankara Milletvekillerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün Milletvekilimiz Sayın Arife Polat Düzgün de bizimle beraber. Kendisine de ayrıca teşekkür ediyorum.

WhatsApp Destek Hattı