logo

Belediyemiz Akyurt Esnafına İftar Verdi

Her yıl Ramazan ayında Akyurt’ta esnafa iftar veren Belediyemiz, geleneği bu yıl da bozmadı.

Kültür Merkezi Düğün Salonunda düzenlenen iftar yemeğine ilçemizdeki 600’e yakın işletmeden yaklaşık bin 200 kişi katılırken, Akyurt Kaymakamı Osman Altın, İlçe Emniyet Müdürü Özkan Demirağ ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Yunus Koçak da davetliler arasındaydı.

İftar yemeğinde Akyurtlu esnaflara hitap eden Belediye Başkanımız Hilal Ayık “Akyurt’a değer katan esnaflar olarak sizlerin, ilçemizin büyümesinde ve gelişmesinde büyük bir rolü var. Dışarıdan gelen insanlar ilçemizi, Belediyemizin çalışmalarının yanında, sizin insanlara karşı tutumunuz sayesinde tanıyor ve Akyurt hakkında buna göre bir değerlendirme yapıyorlar. Bu ilçede geçimini sağlayan sizlerin de ilçemiz hakkında, Belediyemiz hakkında mevcut olan düşünceleri bizim için önemli. Mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek, sizlerle birlikte ilçemizi daha da ileriye taşımak için çalışacağız. Davetimize katılarak salonumuzu dolduran tüm işletme sahibi esnaflarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İftar programının sonunda Akyurtlu kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanımız Hilal Ayık, kadınlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

WhatsApp Destek Hattı