24 Temmuz 2017

“YENİ” AKYURT BELEDİYESİ AÇILDI

İnşaatı tamamlanan yeni belediye binamız hizmete girdi.

Resmi olmayan açılışa Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcılarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

YSN_3841

YSN_3848

YSN_3856

Açılışta konuşan Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş “Göreve başladığımız 2004 yılından beri Akyurt’ta birçok yeni projeye imza attık. Özellikle meclis üyelerimizin bize verdiği destek ve personelimizin yapılan her işi sahiplenmesi, başarılı olmamızda etkili oldu. Allah’a şükürler olsun ki Ankara’nın en iyi belediyelerinden biriyiz. Yeni binamız dış görünüş, kullanışlılık ve bulunduğu yer bakımından çok güzel bir bina oldu. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Daha yeni projelere de imza atacağız. Örneğin 3 tane köy konağı projesinin ihalesini yaptık. İlerleyen zamanlarda onların da açılışını yapacağız. Her zaman söylediğim gibi insanlar kendini yenilemeli. “Ben oldum.” Diyen insan yok olmaya mahkumdur. Biz Akyurt Belediyesinde idareciler ve personel olarak kendimizi yeniliyoruz. Yeni binamızda da Allah bize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi.

YSN_3861

Yeni binada meclis üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan Ayantaş daha sonra birimleri dolaşarak personele başarılar diledi.

YSN_3875

YSN_3880

YSN_3890

Share
4375 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ