17 Eylül 2014

ŞAMPİYON İLÇEMİZDE HAZIRLANIYOR

Dünya Şampiyonu ve 2008 Pekin Olimpiyatları gümüş madalyası sahibi Milli halterci Sibel Özkan, Belediyemizin Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi’nde Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor.

Semra Özkan

Semra Özkan

Dünya Şampiyonu ve 2008 Pekin Olimpiyatları gümüş madalyası sahibi Milli halterci Sibel Özkan, Belediyemizin Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi’nde Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor.Bu yılın Kasım ayında Kazakistan’ın başkenti Astana’da düzenlenecek Dünya Halter Şampiyonası hazırlıklarına Akyurt’ta devam eden Özkan’ı, Belediye Başkan Yardımcımız İlhan Şener çalışma salonunda ziyaret etti. Ziyarette Şener, sporcumuza Akyurt Belediye Spor armasını taşıyan spor malzemeleri hediye etti. İlhan Şener, Milli sporcudan Dünya şampiyonluğu beklediğini belirtirken, Özkan ise bunu daha önce başardığını, yine başarmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Akyurt’ta yaşayan ve çalışmalarına bireysel olarak devam ettiğini belirten Sibel Özkan, Kasım ayında Kazakistan’da Dünya şampiyonası olduğunu hatırlatarak, Akyurt’ta çalışma imkanının olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Akyurt Belediye Spor Kulübü Başkanı İlhan Şener’e hediyeler için teşekkür eden Milli sporcu, görevlilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra çalışmalarına devam etti.

sozkan1

Share
1448 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ