07 Mayıs 2015

ŞAMPİYON AKYURT BELEDİYESİ


Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Belediyemiz tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi. Turnuva boyunca rakiplerine tek set hakkı tanıyan ve tüm maçlarını kazanan Belediyemizin takımı şampiyonluğa ulaştı.

DSC_4941

DSC_4967

DSC_4982

10 takım iki grupta önce puan maçları oynadı, ardından yarı final ve final maçlarıyla şampiyonluğu kovaladı. Yarı finalde İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü mağlup eden Belediyemiz, Akyurt Aile Yaşam Merkezi’ni yenen Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ile finalde karşılaştı. Baştan sona üstün bir oyun sergileyen takımımız maçı 3-0 kazanarak şampiyon oldu. Üçüncülük maçında da İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü setlerde 3-1 yenen Akyurt Aile Yaşam Merkezi bronz madalya elde etti.

Maçı Başkan Yardımcılarımız İlhan Şener ve Ayla Can ile birlikte tribünden takip eden Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş, kupa töreninde yaptığı konuşmada “Akyurt Belediyesi olarak bizim etkinliklerimiz bitmiyor. Bu yıl Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılı olması nedeniyle turnuvamız farklı bir anlam taşıyor. Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan gelen hakemlerimizle birlikte maçlar ciddiyet kazandı. 30 kilometre yolu bizim için gelip – gittiler. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. İlerleyen zaman içerisinde bu tür organizasyonlarımız devam edecek. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

DSC_4991

Ayantaş kupa töreninde ilk 4 içerisinde yer alan takımlara madalyalarını taktı ve takım kaptanlarına Çanakkale Zaferinin 100’üncü yılı anısına birer plaket verdi.

DSC_5021

DSC_5015

DSC_5009

DSC_5002

 

Share
1928 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ