26 Ocak 2018

ÖĞRENCİLERİN EN GÜZEL TATİLİ

Belediyemiz her yarıyıl tatilinde öğrenciler için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl karnelerin dağıtılmasıyla birlikte öğrenciler için Kültür Merkezi Necip Fazıl Konferans Salonu’nda çocuk tiyatrosu ve illüzyon gösterisi düzenlendi.

İlkokul öğrencilerine yönelik olarak gerçekleşen etkinlikte, günde 3 seans halinde illüzyon gösterisi ve “Ağaçlar Ülkesi” adlı çocuk oyunu sergilendi. Öğrencilere gösteri ve tiyatro oyunu çıkışında Belediyemiz tarafından pamuk şeker ve balon dağıtıldı.

Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi “Çocuklarımız okulların tatile girmesiyle kendilerine zaman ayırma fırsatı buldu. Biz de Akyurt Belediyesi olarak onlara farklı bir fırsat sunduk. Aslında her yarıyıl tatilinde farklı etkinliklerimiz devam ediyor. Geçtiğimiz yıl sinema günleri düzenleyerek çocuk sinemasını Akyurtlu çocuklarımızla buluşturduk. Bu yıl da illüzyon gösterisi ve çocuk tiyatrosunu çocuklarımız için Akyurt’a getirdik. Etkinliklerimize Akyurtluların ilgisi son derece yüksek. Aileleriyle birlikte tatilde güzel vakit geçirdiler. Gösteri bitiminde her birine balon ve pamuk şeker dağıttık. Öğrencilere, çocuklara yönelik etkinliklerimiz devam edecektir.”

Share
762 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ