05 Kasım 2015

HİLMİ DÜLGER’DEN BELEDİYEMİZE ZİYARET

1 Kasım genel seçimlerinde memleketi Kilis’ten Ak Parti milletvekili seçilen eski kaymakamımız Mustafa Hilmi Dülger, eşi Dilek Dülger ile birlikte Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Yardımcımız İlhan Şener ve Akyurt Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Mümtaz Şimşek de yer aldı.

YSN_2086

Ankara Evi’nde gerçekleşen ziyarette Dülger, Başkan Ayantaş’a hitaben “Kilis’ten aday olmama rağmen geçmişte görev yaptığım Akyurt’ta halk tarafından ilgi görmek beni çok memnun etti. Vatandaşlar bizi unutmadıklarını gösterdiler. Akyurt da bizim unutamadığımız bir ilçe. Şahsınız da yanımda oldunuz. Size de ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” Dedi.

Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş ise misafirine karşılık “İlçemizde görev yaptığınız süreçte halkımız sizi çok benimsedi. Bu sevgiyi ve saygıyı görmek önemlidir diye düşünüyorum. Seçimler ülkemiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olsun. Eski kaymakamımızı mecliste görmek bizler için büyük bir sevinç kaynağıdır. Siz gittiniz ancak, eşiniz Dilek Hanım ilçemizde hizmete devam ediyor. Artık yine hep beraberiz. Bu nazik ziyaretinizden dolayı size ve eşinize çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Milletvekili Dülger’in eşi Doktor Dilek Dülger, Akyurt Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevini yürütüyor.

Share
2394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ