28 Eylül 2017

EN GÜZEL BAHÇE VE BALKON YARIŞMASI SONUÇLANDI

Belediyemizin her yıl düzenlediği ve ödüller dağıttığı En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışmasında, bahçe kategorisinde Özcan Saygılı birinci oldu. Emre Altın’ın ikinciliği elde ettiği yarışmada Hasan Alpaslan ise üçüncü oldu.

YSN_7580

YSN_7593

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından yarışmada birinci olan Özcan Saygılı’ya yarışma ödülü olarak iki kişilik hamak, ikinci ve üçüncü olan yarışmacılara ise tek kişilik hamak verildi. Balkon kategorisinde yarışmaya katılan Begüm Pehlivan ise küçük boy hamak ile ödüllendirildi.

YSN_7601

Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş yarışmayı şu sözlerle değerlendirdi. “Akyurt’umuza bu güzel bahçenizle katkı sağladığınız için size teşekkür ediyorum. Biz Akyurt’ta sizin bahçeniz gibi güzel bahçelerin çoğalmasını teşvik etmek için bu yarışmayı düzenliyoruz. Belediye Meclisimizin bize verdiği desteğe, Park ve Bahçeler Müdürümüze ve bu yarışmada emeği geçen personeline de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel bahçeler Akyurt’ta yapılacak. Burada ciddi bir emek var. “Mutlu olmak istiyorsan toprakla, mutsuz olmak istiyorsan insanla uğraş.” diye bir söz var. Siz mutlu olmayı tercih etmişsiniz.” ifadelerini kullandı.

YSN_7616

Share
2834 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ