04 Şubat 2016

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN DAVET

Akyurt İlçe Emniyet Müdürü Özkan Demirağ, İlçe Kaymakamı Tuğba Yılmaz, Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel Fırat ve ilçedeki diğer resmi kurum amirlerini Emniyet Müdürlüğü Misafirhanesinde ağırladı.

YSN_5648

Başkan Yardımcımız İlhan Şener ve meclis üyelerimizin de katıldığı davette Emniyet Müdürü Demirağ Akyurt’un idarecilerini misafir etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtirken “Akyurt Türkiye’nin en sakin ilçelerinden bir tanesi. Bu güzel ilçede görev yapmak tüm personelimiz ve benim için güzel bir duygu. Siz değerli misafirlerimize davetimize geldiğiniz için teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş ise sohbet sırasında “Her hafta fabrikalara Perşembe günleri birlikte gittiğimiz emniyet müdürümüz, bu hafta bizi davet etti. Kendisine teşekkür ediyorum. İlçemizde tüm bu idari birimlerin uyum içinde olması, Akyurt için çok önemli. Bu birlikteliğin, uyumun artarak devam etmesini diliyorum. Değerli müdürümüze bu davet için ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

YSN_5653

Share
1866 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ