ÇANAKKALE GEZİSİ KAZANANLARIN LİSTESİ AÇIKLANDI

Belediyemizce düzenlenen “Çanakkale” Konulu Şiir Yazma Yarışmasında jüri üyelerinin değerlendirmesi yapılmış ve puanlama listeleri belli oldu.

Yarışmaya katılan öğrencilerden, ortaokullardan dereceye giren ilk 75 öğrenci, liselerden dereceye giren ilk 125 öğrenci Belediyemizce düzenlenecek Çanakkale Gezisi ile ödüllendirilecektir. Daha önce Belediyemizce düzenlenen Çanakkale Gezilerine hiç katılmayan öğrencilerimize öncelik tanınmış olup, gitmeye hak kazanan öğrencilerimizin listesi ekte/linkte verilmiştir. Öğrencilerimizin okullarına bilgi verilecektir.

LİSELER

SN ADI SOYADI OKULU
1 Merve Nur GÜLER Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
2 Emre BAL Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
3 Selçuk KASAP Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
4 Ahmet AVCI Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
5 Güşta Nur ÖZDEMİR Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
6 Ayşe ÖZTEPE Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
7 Ümit KURUM Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
8 Emre ULUSOY Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
9 Burak GÖZELCEOĞLU Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
10 İsmet BALTACI Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
11 Seda ÖZÇİÇEK Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
12 Perihan Nur PEHLİVAN Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
13 Fatih Bekir GÖKDEMİR Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
14 Asuman SEDİR Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
15 Ramazan YILDIRIM Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
16 Mehmet ARIKAN Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
17 Büşra Nur DURAK Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
18 Halil İbrahim ÇİFTÇİ Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
19 Enes UĞUR Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
20 Burak MERMER Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
21 Ferhat YAMAN Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
22 Mustafa GÜRBÜZ Akyurt Anadolu İmamhatip Lisesi
23 Bilge Nur YILDIZ Akyurt Anadolu Lisesi
24 Özgür Can TATLISU Akyurt Anadolu Lisesi
25 Betül KORKMAZ Akyurt Anadolu Lisesi
26 Ahsen İclal TİRYAKİ Akyurt Anadolu Lisesi
27 Çağatay KARAHAN Akyurt Anadolu Lisesi
28 Elif Merve GAYGUSUZ Akyurt Anadolu Lisesi
29 Seher KILIÇ Akyurt Anadolu Lisesi
30 Ali GÜL Akyurt Anadolu Lisesi
31 Mervenur TAMER Akyurt Anadolu Lisesi
32 Fadime İrem SAYAR Akyurt Anadolu Lisesi
33 Beyza YORGANCI Akyurt Anadolu Lisesi
34 Samet KARACAOĞLU Akyurt Anadolu Lisesi
35 Ayşe Nur KANSU Akyurt Anadolu Lisesi
36 Muhammet SAĞIR Akyurt Anadolu Lisesi
37 Furkan GÖKDEMİR Akyurt Anadolu Lisesi
38 Beyza Nur ŞAHİN Akyurt Anadolu Lisesi
39 Gökhan ŞENYÜZ Akyurt Anadolu Lisesi
40 Sude Dilara GÜNEŞ Akyurt Anadolu Lisesi
41 Serhat Çağrı BİR Akyurt Anadolu Lisesi
SN ADI SOYADI OKULU
42 Beyza MURAT Akyurt Anadolu Lisesi
43 Efe Salih KALIR Akyurt Anadolu Lisesi
44 Pınar KARATEZ Akyurt Anadolu Lisesi
45 Yiğit KABADAYI Akyurt Anadolu Lisesi
46 Beyhan ENGÜL Akyurt Anadolu Lisesi
47 Halil ALTINDİŞ Akyurt Anadolu Lisesi
48 Ayşenur ERTUĞRUL Akyurt Anadolu Lisesi
49 Oktay TORAMAN Akyurt Anadolu Lisesi
50 Buğra ÇAL Akyurt Anadolu Lisesi
51 Esra BORA Akyurt Mesleki ve Teknik And.Lis.
52 Cansu Bircan DEMİRCİ Akyurt Mesleki ve Teknik And.Lis.
53 Deniz TÜRKERİ Akyurt Mesleki ve Teknik And.Lis.
54 Dilekcan Kübra UÇAL Akyurt Mesleki ve Teknik And.Lis.
55 Serap ÜNAL Akyurt Mesleki ve Teknik And.Lis.
56 Mustafa Samed BAYRAKTAR Kalecik Anadolu Lisesi
57 Metin ŞENTÜRK Kalecik Anadolu Lisesi
58 Muzaffer BURTAÇGİRAY Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
59 Tarık Mirza AYÇİÇEK Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
60 Veysel UYSAN Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
61 Ahmet DADAK Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
62 Ahmet Yusuf YATKIN Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
63 Tarık YARIMKAYA Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
64 Seyit Ali SATILMIŞOĞLU Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
65 Ahmet Melih ÖZER Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
66 Özcan Metehan YALÇIN Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
67 Abdulsamet TÜRK Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
68 Yasin Mert ŞAHİN Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
69 Muhammed Emin YAVUZ Necip Fazıl Kısakürek Lisesi
70 Batuhan PATIR Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
71 Emrah KEYVAN Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
72 Kürşat BÜTÜNER Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
73 Sefa ÖNDER Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
74 Cansel BALCI Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
75 Muhammed Emin ÇAM Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
76 İsmail Can AYIK Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
77 Asena ÇULHA Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
78 Mustafa DAĞ Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
79 Begüm SARIŞIK Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
80 Erhan ESER Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
81 Hidayet UÇAR Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
82 İbrahim PEHLİVAN Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
83 İbrahim GÜL Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
     
84 Ahsen ÇAĞLAYAN Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
85 Furkan MOTUR Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
86 Alperen ARSLAN Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
87 Bahadır Alp KÖSE Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
88 Sefa KARA Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
89 Ayşe Nur ÖZÜER Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
90 Emre YURTDOĞAN Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
91 Muhammed Mustafa NACAK Nevzat Hüs.Tir.Mes.ve Tek.Lis
92 Samiye Gökçe ÇELİK Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
93 Büşra Nur KOŞAR Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
94 Ayşenur TENGİLİMOĞLU Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
95 Seçde Nur SAFRAN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
96 Semanur KILIÇ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
97 Sena Berivan SÖNMEZ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
98 Bedirhan ÇAKIR Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
99 Bekir BEKTAŞ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
100 Hilal MANGAL Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
101 Rabia YILDIZ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
102 Ümmü Gülsüm TUNÇBİLEK Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
103 Hüseyin ATEŞ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
104 Cansel SIVACIOĞLU Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
105 Buse GENÇ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
106 Eda Nur PEHLİVAN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
107 Yeşim TEKE Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
108 Hilal KILIÇ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
109 Aleyna DAĞDEVİREN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
110 Rüveyda ÇOBAN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
111 Elif AKTÜRK Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
112 Meltem BOZAR Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
113 Sevde Nur CİHAN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
114 Merve ALAN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
115 Esma Nur ÖZKAN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
116 Neslihan AYDIN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
117 Muhammet Enes GÜRBÜZ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
118 Gülçin AKTAŞ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
119 Sena Nur DEMİR Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
120 Kevser YİRİKOĞLU Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
121 Sümeyye TÜKENMEZ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
122 Sevgi YILMAZ Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
123 Meryem İLGÜN Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
124 Münevver Gül ÇALGI Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.
125 Fatma Tuğçe KANLI Prf.Dr.Nusret Fişek Mes.Tek.A.L.

 

ORTAOKULLAR

SN ADI SOYADI OKULU
1 Zeynep BEKTAŞ Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
2 Berat KOÇ Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
3 Beyza Nur YAĞCI Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
4 Şerife Nur ELHUMMA Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
5 Sezer KİRAZ Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
6 İrem YALÇIN Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
7 Zeynep ÇÖMEZ Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
8 Asude UĞUR Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
9 Şevval ERKAN Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
10 Rümeysa Nur ŞENGÜL Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
11 Tuğba KAYA Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
12 Azra Nur ÇİFTÇİ Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
13 Bilge BAŞ Akyurt İmam Hatip Ortaokulu
14 Fatma Nur AKTAŞ Barmek Ortaokulu
15 Bilal YALÇINKAYA Barmek Ortaokulu
16 Hicran ENGİN Barmek Ortaokulu
17 Beyza Nur KESKİN Barmek Ortaokulu
18 Hasan ÇALIŞKAN Barmek Ortaokulu
19 Ramazan BARIŞ Barmek Ortaokulu
20 Hüseyin Can YÜKSEL Barmek Ortaokulu
21 Recep Burakhan ÖZTÜRK Büğdüz Ortaokulu
22 Furkan GÜRBÜZ Büğdüz Ortaokulu
23 Hatice Buse İNCE Büğdüz Ortaokulu
24 Kurban POLAT Büğdüz Ortaokulu
25 Rabia TUNCAY Büğdüz Ortaokulu
26 Miraç Tahir BİNİCİ Güzelhisar Ortaokulu
27 Havse BERBER Güzelhisar Ortaokulu
28 Sinem BALCI Güzelhisar Ortaokulu
29 Şeyma BAL Güzelhisar Ortaokulu
30 Esra UYSAL Güzelhisar Ortaokulu
31 Zeynep ALTINDAŞ Güzelhisar Ortaokulu
32 İzzet YILDIRIM Güzelhisar Ortaokulu
33 Duhan Kurban UĞUR Kızık Ortaokulu
34 Satılmış Erdem TINAZ Kızık Ortaokulu
35 Burçak CAN Kızık Ortaokulu
36 Mehmet Ali MERT Kızık Ortaokulu
37 Gülsüm CİNİ Kızık Ortaokulu
38 Fatma ARSLAN Kızık Ortaokulu
39 Rasim CAN Kızık Ortaokulu
40 Fatih ARDIÇ Kızık Ortaokulu
SN ADI SOYADI OKULU
41 Metehan ŞİMŞEK Kızık Ortaokulu
42 Serkan TERZİ Kozayağı Ortaokulu
43 Sevim KARAKOÇ Kozayağı Ortaokulu
44 Yusuf Can MERMER Kozayağı Ortaokulu
45 Eyyüp SAFKAN Kozayağı Ortaokulu
46 Melih ÖZKAN Kozayağı Ortaokulu
47 Ayşe Gül ABALI Kozayağı Ortaokulu
48 Ebru GÜLER Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
49 Vehbi KAYA Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
50 Şeyma YAVAŞ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
51 Ebru ADIGÜZEL Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
52 Mehmet YILMAZ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
53 Yağmur KILIÇ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
54 Sıla METE Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
55 Mevlüthan TOPBAŞI Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
56 Muzaffer KONUK Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
57 Ecem YILDIRIM Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
58 Mehmet BAYTEMİR Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
59 Mercan ÇALIŞKAN Saracalar İlköğretim Okulu
60 Fatmanur ŞAHİN Saracalar İlköğretim Okulu
61 Zeynep ÖZAY Toki Ortaokulu
62 Muhammet Talha SARIKOÇ Toki Ortaokulu
63 Furkan KEYVANOĞLU Toki Ortaokulu
64 Rabia Dilara AKSOY Toki Ortaokulu
65 Fatma Nur ALDANMAZ Toki Ortaokulu
66 Mehmet Emin YÜCEER Toki Ortaokulu
67 Hilal YÜCEER Toki Ortaokulu
68 Elif ÇOKTAN Toki Ortaokulu
69 Pelinay YASİN Toki Ortaokulu
70 Dilek Nur KORHAN Toki Ortaokulu
71 Eda SAYGILI Toki Ortaokulu
72 Emrecan SÖĞÜT Toki Ortaokulu
73 Hüseyin Can ECER Yakupoğlu Ortaokulu
74 Ayşe Nur YUMURTACI Yakupoğlu Ortaokulu
75 Nergis YAMAN Yakupoğlu Ortaokulu

Share
5000 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ