28 Eylül 2018

BELEDİYEMİZDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Eğitime ve eğitim kurumlarına sürekli destek veren Belediyemiz, Akyurt’taki 23 okula temizlik malzemesi yardımında bulundu.

Öğrencilerin ihtiyaçlarını da gideren Belediyemiz, Temizlik İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da Akyurt’taki tüm okullara, çeşitli temizlik ürünlerinden oluşan malzemeleri teslim etti.

Şükrü Acar Anadolu İmam-Hatip Lisesi ile Akyurt Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş “İlçemizde, çalışmalarımızla birlikte fiziksel altyapımız güçlendi. Eğitim her zaman olduğu gibi en çok önem verdiğimiz konu olmuştur. Eğitim camiasının içinden gelen biri olduğum için, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin sorunlarını anlıyorum. Öğretmenlik yaptığım zamanlarda belediyelerden göremediğimiz desteği, Belediye Başkanı olarak okullarımıza veriyoruz. Belediyemizin ekonomik imkanlarının arttığı ölçüde okullarımıza desteğimiz de artarak devam edecektir. Gençlerimize de çok büyük görev düşüyor. Çok çalışarak başarılı olmak ve çevremizi temiz tutmak. Okulumuzu, ilçemizi temiz tutarsak temizlemek için zaman, para ve güç harcamayız.” diye konuştu.

Share
477 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ