BELEDİYEMİZ ŞİRKET KADROSUNA GEÇİRİLECEK İŞÇİLERİN SINAV İLANI

İLAN

AKYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

BELEDİYEMİZ ŞİRKET KADROSUNA GEÇİRİLECEK

İŞÇİLERİN SINAV İLANI

 

Belediyemizde çalıştırılmakta olan taşeron işçilerin yaptığı başvurular, 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesi ve 01.01.2018 tarihli “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdari Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar” uyarınca başvurusu kabul edilen ve başvurusu kesinleşen personelin tebliğin 14. Maddesinde belirtildiği şekilde yapılacak sınav ile ilgili ilan aşağıdadır.

Sınav Tarihi:19-20-21 Mart 2018

          Sınav Saati: 08:30

          Sınav Yeri: Akyurt Belediyesi Lojistik Tesisleri

          Sınav Şekli : Uygulamalı

Komisyonumuz, Tespit Komisyonunun 19/02/2018 tarihli Komisyon Esas İnceleme Raporu ile Başvuruları uygun görülerek sınava girmeleri kabul edilen aşağıda adı, soyadı ve T.C. Kimlik Numaraları belirtilen 139 (yüzotuzdokuz) personeli uygulamalı sınava tabi tutacaktır.

1-Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde park alanlarının bakımı, korunması, temizliği, sulanması ve kapalı alanların temizliği gibi işlerde çalışanlardan; aşağıda adı soyadı, niteliği ve T.C. Kimlik numarası bulunan personelin Belediyemiz Lojistik Tesisleri Üretim Seralarında 19.03.2018 tarihinde saat: 08:30’da sınava girmeleri uygun görülmüştür.

 

S.N. ADI SOYADI TC KİMLİK NO
1 ABBAS ATİK 27*******68
2 AHMET ATAR 50*******54
3 AHMET ÇİLOĞLU 15*******80
4 AHMET YIKILMAZ 35*******76
5 AHMET YILMAZ 10*******34
6 ALİ DEMİR 10*******20
7 BEKİR KOÇ 16*******06
8 CAVİT YURTDOĞAN 10*******78
9 CEMAL YILMAZ 10*******50
10 CENGİZ YILAN 21*******40
11 ERDAL ALPASLAN 13*******50
12 ERSİN TİRYAKİ 11*******52
13 FEYZULLAH ÇALI 10*******30
14 HACI ÖZTÜRK 10*******84
15 HALİL ÇULHA 11*******62
16 HALİL İBRAHİM YÜCEL 24*******48
17 HAMDİ YILMAZ 10*******78
18 HARUN SEMERCİ 10*******70
19 HASAN HÜSEYİN ŞAHİN 25*******96
20 HASAN KAYA 10*******82
21 HİKMET AKTAN 10*******22
22 HÜSEYİN ÇETİN 11*******26
23 HÜSEYİN KÖKSAL 10*******46
24 İHSAN ERZURUM 26*******00
25 İHSAN KUZ 11*******76
26 İSMAİL AKKÜL 31*******10
27 MAHMUT ELİTOK 31*******00
28 MEHMET ARDIÇ 15*******20
29 MEHMET ERKAN 10*******50
30 MEHMET ŞİMŞEK 10*******44
31 MEHMET YILMAZ 11*******76
32 MENDERES ŞAHİN 17*******24
33 METİN ÖZDEMİR 11*******86
34 MUHİTTİN BAĞCI 11*******44
35 MUSTAFA YUMURTACI 11*******38
36 NURTEN YALÇIN 53*******98
37 OSMAN KÖKSAL 10*******62
38 OSMAN MERCAN 11*******14
39 ÖMER USLU 10*******30
40 ÖNDER İLBAŞ 11*******10
41 RAMAZAN ARSLAN 10*******30
42 RAMAZAN YELER 10*******44
43 SADIK KARADUGAN 39*******16
44 SATILMIŞ KİRAZ 10*******60
45 SATILMIŞ KÖKSAL 10*******66
46 SATILMIŞ ÜNAL 10*******50
47 SATILMIŞ YAMAN 27*******20
48 SEDAT TAVUKÇU 10*******54
49 SELAMİ ERDOĞAN 11*******72
50 SEYİT AHMET UĞUR 10*******60
51 SEZAİ ÇİFTÇİ 10*******34
52 TAMER YÜKSEL 24*******14
53 TUNCAY SEZER 10*******54
54 YAVUZ YEŞİLKAYA 10*******32
55 YUSUF DEMİR 13*******30

2-Belediyemizde çeşitli müdürlüklere bağlı olarak merkez binasında, kültür merkezinde ve lojistik tesislerinde, büro hizmetlerinde, teknik kadroda, cenaze hizmetlerinde çalışanlardan; aşağıda adı soyadı, niteliği ve T.C. Kimlik numarası bulunan personelin Belediyemiz Lojistik Tesisleri İdari Binada, 20.03.2018 tarihinde saat: 08:30’da tarihinde sınava girmeleri uygun görülmüştür.

 

S.N. ADI SOYADI T.C. KİMLİK NO
1 AFİYE ERDOĞAN 11*******36
2 CİHAN ÇELİK 54*******72
3 ÇAĞRI ÇULHA 10*******20
4 DENİZ ÜNLÜ 18*******24
5 EDA TAVUKÇU 11*******64
6 EKREM CEM SEMERCİ 10*******66
7 ERKAN KAYADELEN 22*******58
8 EROL YILMAZ 57*******68
9 EMRE AKTAN 10*******76
10 ESRA DEMİRBİLEK 10*******70
11 FATİH KÖKSAL 10*******82
12 FATMA ÖZKAYA 22*******84
13 GÖKHAN MERT 10*******04
14 GÖKHAN YÜCEL 13*******02
15 GÜLŞEN OKYAY 10*******16
16 HARUN SAFKAN 10*******22
17 HÜSEYİN ÇİĞDEM 10*******68
18 HÜSEYİN LEVENT DORUK 10*******20
19 HÜSNİYE AYANTAŞ 11*******22
20 MESUT BALCI 10*******44
21 MESUT ERTÜRK 10*******32
22 MEVLÜT YURTALAN 10*******54
23 MUHARREM GÜNDOĞMUŞ 15*******58
24 MUSTAFA SAVAŞ 11*******10
25 MUSTAFA TEKAHLAT 11*******20
26 NEJLA ERDOĞAN 12*******44
27 NEJLA SEMERCİ 10*******38
28 ÖMER ÖZDEMİR 11*******16
29 PELİN KARACA 13*******76
30 SİBEL SARGINALP 15*******24
31 ŞÜKRÜYE DEMİRBAŞ 18*******50
32 ŞERİFE BİLGE ARSLAN 11*******58
33 YUNUS YILMAZ 10*******90

3-Belediyemiz Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde park alanlarının bakımı, korunması, temizliği, sulanması ve kapalı alanların temizliği gibi işlerde çalışanlar ile her türlü motorlu taşıt, iş makinesi, alet, tezgâh ve makinesinin tamir ve onarımlarını yapan aşağıda adı soyadı, niteliği ve T.C. Kimlik numarası bulunan personelin Belediyemiz Lojistik Tesislerinde 21.03.2018 tarihinde saat: 08:30’da sınava girmeleri uygun görülmüştür.

S.N. ADI SOYADI TC KİMLİK NO
1 ADEM YILMAZ 11*******66
2 ADİL DORUK 16*******34
3 AHMET EROL 10*******94
4 AHMET KARADAŞ 15*******56
5 AHMET SEĞMEN 10*******04
6 BURHAN ŞİMŞEK 10*******60
7 CAHİT İNEBEY 35*******46
8 CEMALETTİN KARADURAN 15*******88
9 CEVDET TEMEL 43*******72
10 DURAN TÜFEKCİOĞLU 11*******38
11 EMRE MERTCAN 10*******18
12 EYYÜP TOPAL 10*******04
13 FAHRETTİN AKDAĞ 20*******12
14 FAHRETTİN DAŞDEMİR 51*******92
15 FARUK ŞAHİN 53*******62
16 FERUDUN SARIKAYA 10*******58
17 GÜVEN ÇALIŞKAN 26*******00
18 HASAN KURT 10*******10
19 HAYDAR ÖZDAĞ 72*******72
20 HÜSEYİN UZUN 20*******40
21 İBRAHİM KOÇ 33*******74
22 İSA KÖKSAL 10*******44
23 İSMAİL TAMER AYTAR 11*******30
24 KAZIM KÖSE 10*******14
25 MEHMET BEKTAŞ 10*******20
26 MEHMET ULUTAŞ 10*******76
27 METİN BALCI 10*******34
28 MUSTAFA ACAR 10*******78
29 MUSTAFA ÇELİK 65*******12
30 MUSTAFA KUZU 15*******56
31 MUSTAFA YUMURTACI 11*******48
32 MUTLU DEMİRCİ 10*******38
33 NİZAMETTİN ÇELİK 16*******72
34 NUH ÖZBEK 10*******04
35 ORHAN ASLANDOĞMUŞ 47*******34
36 OSMAN TOPCU 10*******72
37 ÖZGÜR KARAKAYA 14*******56
28 RESUL ŞİMŞEK 11*******02
39 SADIK ÖZBEK 10*******40
40 SATILMIŞ DAŞBAŞ 10*******84
41 SEBAHATTİN YILMAZ 10*******40
42 SEDAT DEMİREL 11*******70
43 SEFA ARSLAN 10*******74
44 SEFA PEKER 10*******34
45 SELAHATTİN EBÇİN 15*******48
46 SERKAN EMEKTAR 15*******74
47 ŞEVKET ÇETİN 10*******38
48 UĞUR BAYRAKTAR 10*******40
49 YASİN AYANTAŞ 11*******00
50 YILMAZ AYAZ 11*******24
51 ZEKERİYA KILIÇ 10*******28

Share
828 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ