11 Temmuz 2016

“BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAYIN”

Belediyemizde bayramlaşma geleneği yine bayramdan sonraki ilk mesai gününde, Kültür Merkezi Necip Fazıl Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

YSN_5463

Belediyemizin tüm birimlerinde görev yapan personelin hazır bulunduğu bayramlaşma toplantısında çalışanlara hitap eden Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş “Bayramlar akraba ziyaretiyle, özellikle anne – babalarımızı mutlu etmekle bayram olur. Bunun için bayramları bayram gibi yaşamamız lazım. Ülkemizin bazı bölgeleri ile bulunduğumuz coğrafyanın geneline yayılmış bir şiddet sarmalı var. Bu ortamda bizi, ülkemizi güçsüz düşürmeye yönelik girişimler hiçbir zaman son bulmadı. Bizler bunlara karşı da birlik ve beraberlik içinde hareket ederek durmalıyız. Allah nice bayramlarda milletimizi bütün olarak muvaffak etsin. Hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” dedi.

YSN_5464

Toplantının ardından Kültür Merkezi fuaye alanında tüm personelimiz Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle bayramlaştı. Daha sonra Ankara Evi’ne geçen Başkan Ayantaş, burada Akyurtlu vatandaşlarla da bayramlaştı.

YSN_5473

YSN_5502

YSN_5522

YSN_5531

YSN_5541

Share
1436 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ