07 Eylül 2015

ANKARA’NIN TÜM ZABITALARI AKYURT’TA

Zabıta teşkilatının 189’uncu kuruluş yıl dönümünde Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak ve tüm ilçelerin zabıta müdürlerini İlçemizde misafir etti.

YSN_9664

Başkan Yardımcımız İlhan Şener ve Zabıta Müdürümüz Fatih Mercan’ın da katıldığı akşam yemeğinin ardından sohbet edildi. Sohbette Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş “İlçemiz son 10 yılda çok hızlı bir ivmeyle büyümeye başladı. Çevre illerden göç alan bir ilçeyiz. Bununla birlikte sanayi bölgesinde 2 etap imar yaptık. Bu altyapı ile Ankara’daki 8 organize sanayi bölgesinin 4 tanesinden daha büyük sanayiye sahibiz. Bu bilgilerle Akyurt’u sizlere tanıtmış olalım. Zabıta Teşkilatı olarak yaptığınız işlerin zorluğunu bizler biliyoruz. 189’uncu kuruluş yılınızda hepinizi tebrik ediyor ve görevinizde kolaylıklar diliyorum.” Diye konuştu.

YSN_9694

Daha sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Abdurrahman Karabudak tarafından Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş’a 3 boyutlu bir tablo ile zabıta şapkası hediye edildi. Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş ise Karabudak’a gaz lambası ve maşrapa hediye etti.

YSN_9710

YSN_9713

YSN_9727

Ziyaretin sonunda tüm misafirlere yine Başkan Ayantaş tarafından duvar saati ve Akyurt kitabı hediye edildi.

Share
2013 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ